Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży

Zajęcia z native speaker. Zajęć dodatkowych w abonamencie. Wolnostojący, piękny budynek z ogrodem. Lokalizacja przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Dobrze oświetlone i wyposażone sale zajęć. Małe grupy do 18 przedszkolaków. Od 630 do 1800. Zapraszamy rodziców, poszukujących przedszkola, oferującego intensywny program terapeutyczno-edukacyjny, śmiech, duże pokłady energii i ciepłą, domową atmosferę. Sala SI sala doświadczania świata.

OVERVIEW

The web site przedszkoleakp.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have traversed twenty pages inside the website przedszkoleakp.pl and found twenty-two websites linking to przedszkoleakp.pl. There are one public networking accounts enjoyed by this website.

PRZEDSZKOLEAKP.PL TRAFFIC

The web site przedszkoleakp.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkoleakp.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleakp.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleakp.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEAKP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleakp.pl Mobile Screenshot of przedszkoleakp.pl Tablet Screenshot of przedszkoleakp.pl

PRZEDSZKOLEAKP.PL SERVER

Our crawlers identified that a single root page on przedszkoleakp.pl took three thousand four hundred and twenty milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
85.128.191.238

We found that this domain is using the Apache/2 operating system.

Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site przedszkoleakp.pl states the following, "Wolnostojący, piękny budynek z ogrodem." I saw that the webpage also stated " Lokalizacja przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie Parku." They also said " Dobrze oświetlone i wyposażone sale zajęć. Małe grupy do 18 przedszkolaków. Zapraszamy rodziców, poszukujących przedszkola, oferującego intensywny program terapeutyczno-edukacyjny, śmiech, duże pokłady energii i ciepłą, domową atmosferę. Sala SI sala doświadczania świata."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Przedszkole ALA Poznań Łódź

Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

Your browser does not support the audio element. Przejdź do strony Fundacja Krystyny Rudkowskiej. Nowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lat. Witryna Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne jest dumnie wspierana przez WordPressa.

Przedszkole Bajeczka - Pruszcz Gdański

Życie nie zawsze jest bajką, lecz my bardzo chcemy by nią było. Wejdź w nasze progi, a przed Twoim dzieckiem otworzą się drzwi bajkowego, wesołego, szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Przedszkole jest placówką życzliwą, innowacyjną, przygotowującą do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiągnięcie sukcesu.

Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI 3,4-LETNICH. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Przedszkola Bajeczka. Czekać będą panie, sale i wspaniałe zabawy. Dzieci powinny przynieść swoje kapcie. Przybory plastyczne zostaną zakupione po ustaleniach na zebraniu dla rodziców.

Przedszkole BAJKA - Nidzica

89 625 49 33, 607 865 674. Doskonale wyposażony bezpieczny plac zabaw. w Naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.